Kapat
Kapat

Sağlıklı Yaşam ve Kilo Koçluğu

Her davranışın ve hastalığın bilinçaltında duygusal bir karşılığı vardır. Ki kiloların asıl sebebi de yediğimiz içtiğimiz yiyecekler ya da içecekler değil, bilinçaltında onlara yüklediğimiz anlamlardır. Bu şu anlama gelir; bilinçaltı kodlarımız değişmediği müddetçe diyetle kilo verilse bile hızlı şekilde ve katıyla geri alınır. Bu bölümü okuyorsanız siz de bu durumu muhtemelen hayatınızda en az bir kere tecrübe etmişinizdir.

Koçluk seanslarımızda kullandığımız test ve tekniklerle, öncelikle müşterilerimizin kiloya yönelik bilinçaltındaki kodlamaları ve duygusal karşılıkları tespit edilmektedir. Devamında ise koçluk, meditasyon ve bilinçaltı telkin gibi yöntemler kullanılarak onların kalıcı olarak yenileriyle değiştirilmesine ve bir daha kilo almayacak şekilde davranışa dönüştürülmesine yönelik seans ve uygulamalar yapılmaktadır.

Müşterilerimizin, yeni alışkanlıklar kazanırken stres seviyesinin dengede kalması, motivasyonunun yüksek olması, hedefe yönelik inançlarının güçlü tutulması amacıyla motivatörlük desteği de verilmektedir.

Not: Diyetisyenlerin ve beslenme uzmanlarının alanına giren konularla alakalı, hiçbir şekilde diyet listesi, önerisi vb. verilmemektedir.

Merhaba! Nasıl yardımcı olabiliriz?